×
 x 

0

Krásná prsa bez skalpelu

pevneni poprsi

Dekolt vyrážející dech je přáním mnohé ženy. Ne každá je jím však od přírody vybavena. Nemusí si ale zoufat, řešení existuje. A nemusí to být jen operace, při níž se do příslušných partií vkládají implantáty.

Stačí navštívit naše studio, kde máme k dispozici nejmodernější techniku od firmy Weyergans.

Zpevňování poprsí - dvacet let zkušeností

Za firmu Weyergans hovoří dvacet let zkušeností v oblasti vývoje a výzkumu. Majitel společnosti, Rudolf Weyergans, je přímo tvůrcem patentovaného léčebného konceptu. Velké pozornosti klientek se těší jedna z nejmodernějších metod, která dokáže zpevnit a pozvednout prsa. Přístroj SPM je rozšířenou podobou Vacu-Pressu a je určený speciálně pro oblast poprsí.

Jaké jsou účinky?

  • prokrvení v podkoží v celé oblasti
  • zpevnění ochablé svaloviny a vaziva poprsí
  • podpora tvorby nového kolagenu
  • modelace poprsí
  • odbourání podkožního tuku
  • odstranění celulitidy

Futuristická podprsenka

Aplikace je velice jednoduchá. Futuristicky vypadající prsní aplikátory se pohodlně nasadí a připojí k digitální řídící jednotce – SPM Digital, která automaticky reguluje tlak v aplikátorech. Střídavým působením podtlakové a tlakové fáze na podkožní vazivo se stimuluje prokrvení a mízní tok. Zároveň se podpoří látková výměna v tkáňových buňkách a činnost enzymů, a ty začnou produkovat více kolagenu a elastinu. To jsou látky, které dodávají prsnímu podkožnímu vazivu prokazatelně více pružnosti, pevnosti a lepší držení. Celá procedura trvá asi 30 minut, během kterých se zákaznice příjemně uvolní. V krátkosti shrnuto: Poprsí bude již po první proceduře zpevněno a zmodelováno – jako po jemném liftingu.

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

Doporučujeme absolvovat celkovou kúru: cca 10–15 ošetření ideální návštěvnost je 2–3× týdně

 

 
×