×
 x 

0

K prodloužení používám pravé panenské vlasy.
Vlastním certifikát k prodlužování vlasů!

Chtěli byste mít své vlasy dlouhé? A nebo je mít hustší? To není vůbec žádný problém. Řešením je prodloužení nebo zhuštění vlasů vlasy jinými. Samozřejmě v odpovídající barvě a kvalitě vlasů k vlasům vašim.

MÁTE VLASY KOUPENÉ A HLEDÁTE NĚKOHO KDO VÁM JE NASADÍ?
Není problém. Pokud jste si vlasy sama koupila rádi Vám je přiděláme.

Metody které používám

nanoring

Metoda Nano ring a micro ring
Metoda Nano Ring je velmi šetrný a rychlý způsob prodloužení a současného zhuštění Vašich vlasů. Prováděn vždy za studena, bez chemického zásahu do vlasu. Nano Rings jsou ty nejmenší kovové kroužky o velikosti většinou 3 mm, dostupné v různých barvách, aby co nejlépe splynuly s vašim odstínem vlasů. Přibližně po 3 měsících (doba závisí na rychlosti růstu Vašich vlasů) je potřeba posunout kroužky zpět blíže k pokožce hlavy. Jsme jediní, kdo vsazuje pramen do nanoringu bez použití drátku.

vlas1      vlas2

Metoda keratin za tepla
Keratin patří k nejpoužívanější metodě prodlužování vlasů.Aplikace probíhá za tepla, kdy se keratinová hmota (tzv. nehtík) zahřeje na teplotu 80°C – 150°C. Vlasové prameny jsou následně působením tepla spojeny s prameny Vašich vlasů a dochází k vytvořejů, není pro Vaše vlasy nebezpečná. Kulma či žehlička na vlasy dosahují běžně teploty až 220°C!Za pomocí ní nenápadného spoje – tenkého válečku. Keratinová hmota je k dostání v různých barvách, aby co nejlépe splynula s vlasy.Teplota potřebná pro vytvoření spokeratinových kleštiček jsou vytvořeny velmi jemné a téměř nepoznatelné spoje. Pokud je tato metoda prováděna správně a odborníkem, není možnost, aby jakkoli narušila či poškodila Vaše vlasy.Po 3– 4 měsících je neutností spoje posunout a opět obnovit. K šetrnému sundání pramenů je za potřebí kleštiček a rozpouštěcího gelu. Nasazení i obnovení by mělo vždy probíhat za pomoci odborníka v kadeřnickém salónu. Jinak riskujeme poškození vlastních vlasů.

vlas3

Délka vlasů
Při zahuštění se používají prameny v délce vlastních vlasů. Při prodlužování si volíte délku individuálně dle vlastního uvážení.
Množství pramenů
Pokud chcete vlasy prodloužit, zpravidla se aplikuje od 70 do 100 pramenů. Při zahuštění se většinou aplikuje kolem 50 - 60 pramenů.

vlas4


Vlasy s kterými pracuji
Evropské vlasy

vlas5

Jedná se o nejluxusnější a nejdražší vlasy na trhu. Jsou téměř identické s našimi vlasy a tudíž velmi jemné a lehké. Výhodná investice pro dlouhodobé prodlužování, jelikož vydrží několik let velmi krásné.Vzhledem k omezenému počtu lidí, co prodají své vlasy, velmi vzácný zdroj.

Vlasy si svůj krásný zdravý vzhled dokáží udržet až po dobu 3 až 5 let. Zejména, když se jedná o panenské tmavé vlasy, které nikdy neprošly chemickými úpravami.
Při srovnání kvality s cenou nám vychází jako jedny z nejlepších. Jedinou nevýhodou je omezený počet odstínů, zejména světlých typů vlasů.
Vlasy nejsou náročné na péči a úpravu. Stačí běžné kosmetické produkty, popř. můžete vlasy vyživovat sérem nebo hydratační maskou.

Ceník

 

Evropské vlasy standard

 Cena za lomítkem je   za nanopramen

 

Ceník vlasů je včetně aplikace

 

Délka v cm

Tmavé a střední odstíny 1,2,3,4,5

Světlé odstíny číslo 6,7,8,9,10

blond a platinové melíry

30-40

80 / 56

90 / 63

41-50

85 / 60

95 / 67

51-60

90 / 63

100 / 70

61-65

100 / 70

120 / 84

 

Cena za lomítkem je cena za nanopramen/pramen s menší gramáží. Nanoprameny jsou vhodné u klientek s řídkými a hodně jemnými vlasy. U této metody jsou použity nanoringy, které jsou  oblíbené pro svůj neviditelný spoj. Při zakoupení 70 klasických pramenů dostanete od nás  speciální hřeben zdarma.

vlas6      vlas7

U objednávek, požadujeme zálohu 50%. 

Konzultace je ZDARMA.
Přesné ceny Vám spočítáme při bezplatné konzultaci u nás v salonu. Vše záleží na počtu a délce Vámi vybraných vlasových pramínků!

Přidělání vlasů zakoupených u nás  Zdarma

Posunutí vlasů ring/nanoring- 20 Kč / pramen, keratin- 30 Kč  pramen(cena je složena ze sundání, předělání spoje včetně keratinu  a přidělání pramene)

Přidělání vlasů Vámi donesených, které jsou zakončeny keratinem : 20 Kč/pramen ring/nanoring, 30 Kč/pramen keratin

Nakeratinování vlasů Vámi přinesených (nepřipravený pramen, např. vlasy v copu): 15 Kč/pramen jakákoli metoda
Nakeratinování Vámi přinesených pramenů na prameny 10 Kč/pramen jakákoli metoda
Používáme kvalitním italský keratin, který nesjíždí

Sundání vlasů - 10 Kč / pramen
Rozčesávání dredů - závisí na velikosti dredů (cena domluvou, dle času)

Kartáč na prodloužené vlasy - 150 Kč

Péče o prodloužené vlasy

Mytí:
1. Vlasy se nesmí mýt 48 hodin po prodloužení.
2. Prodloužené vlasy nevyžadují tak časté mytí jako vaše pravé vlasy. Doporučuje se mýt je jednou týdně. Vlastní vlasy můžete mýt častěji podle potřeby.
3. Před mytím se doporučuje vlasy rozčesat .
4. Vlasy nemyjte v předklonu, ale v záklonu.
5. Následně aplikujte kondicionér. Nanášejte od konečků ke kořínkům. Důkladně vymyjte.
6. Po umytí jemně vymačkejte z vlasů pomocí ručníku přebytečnou vodu. Pokud je to možné, nechte vlasy přirozeně uschnout.
Spánek:
1. Před spaním doporučujeme vlasy vždy zaplést do jednoho velkého copu.
2. Nikdy nechoďte spát s mokrými vlasy!
Česání:
1. Vlasy česejte šetrně speciálním hřebenem z měkkých přírodních vláken a to vždy od konečků. Nejprve vlasy rozčesejte prsty a až potom hřebenem. Při česání je vhodné vlasy přidržet. Mokré vlasy zbytečně nenamáhejte.
2. Nejlepším kartáčem na prodloužené vlasy je kartáč se štětinami. Vlasy si češte pravidelně několikrát denně, od zátylku k temeni, od kořínků ke konečkům. Nikdy se nepokoušejte násilím rozčesat zacuchané konečky vlasů.
3. Nečeště hřebenem místa mezi pokožkou hlavy a místem prodloužení.
Barvení a styling:
1. Barvení vlasů nedoporučujeme.  Vlasy jsou již chemicky upravené a jejich další zatěžování povede k jejich oslabení.Vždy se pokuste vybrat si svůj odstín nebo obarvit svoje vlasy do barvy prodloužených vlasů. Jestliže se přesto rozhodnete vlasy obarvit, udělejte to pouze jednou.
2. Trvalá ondulace není vhodná! Dále dodržujte pokyny kadeřníka, který vám prodlužování prováděl.
3. Vysoušejte vlasy fénem nastaveným na nejnižší teplotu a nejnižší intenzitu proudění vzduchu. Příliš silný proud vzduchu by mohl vlasy zacuchat. Proud vzduchu by měl vždy směřovat od temena k týlu a od kořínků ke konečkům. Vysoké teploty vlasy vysuší.
4. Prodloužené vlasy si můžete natáčet, kulmovat i žehlit. Vždy používejte ochranná séra na tepelnou úpravu vlasů. Vlasy upravujte v bezpečné vzdálenosti od spojů prodloužení.
Bazén:
1. Pokuste se vyhnout častým návštěvám bazénu s mořskou i sladkou vodou. Sůl nebo chlór způsobuje velké vysoušení vlasů.
2. Před plaváním je nutné zaplést vlasy do jednoho velkého copu.
3. Nikdy nepoužívejte koupací čepici nebo jinou pokrývku hlavy, aby nedošlo k zapaření vlasů.
4. Pokuste se vyhnout zbytečnému kontaktu vlasů s vodou.
Sauna, solárium:
1. Před vstupem do sauny nebo solária vlasy zapleťte do jednoho velkého copu.
2. V sauně nebo soláriu nebalte vlasy do ručníku, aby nedošlo k zapaření vlasů. Nepoužívejte ani žádnou jinou pokrývku hlavy!
3. Po sauně nebo soláriu vlasy nesprchujte. Cop rozdělejte až potom, co vlasy zchladnou. Poté ošetřete šampónem a kondicionérem.
Důležitá upozornění:
1. Ve výjimečných případech se může objevit alergie na kov (u metody Ring). O případných alergiích informujte svého kadeřníka. Ojediněle se také může vyskytnout vyrážka způsobená namožením vlasů při vlastním procesu prodloužení. Tyto vyrážky během několika dní zmizí.
2. Vyhněte se používání přípravků na vlasy obsahující alkohol, amonné složky a výtažky z ovoce. Tyto látky vedou k velkému vysoušení vlasů a rozpouštění spojů.
3. Vlasy použité na prodloužení nejsou vaše vlasy a nemají možnost výživy z vaší pokožky. Dbejte na to, aby se prodlouženým vlasům dostávalo výživy a nedocházelo k vysoušení! Používejte hodně často vyživovací přípravky a oleje.

Výkup vlasů

Jsme jedni z mála co udávají cenu za 100 gramů vlasů, většina salonů udává cenu za 150 gramů vlasů !!
Zaručujeme nejlepší ceny výkupů vlasů!

Přírodní nebarvené vlasy
Délka Cena/100 g
35 - 40 cm ... 1 000 - 1 500 Kč
40 - 45 cm ... 1 600 - 2 000 Kč
45 - 50 cm ... 2 100 - 2 800 Kč
50 - 55 cm ... 2 900 - 3 300 Kč
nad 55 cm ... 4000Kč a více

U nás máte možnost své vlasy prodat. Následný střih a styling je zdarma. Vykupujeme pouze středoevropské, surové copy, nikoli vlasy již prodloužené.

A jak se s námi domluvit? Nejlepší cestou je, pokud se vyfotíte na denním světle zezadu a zašlete fotografii se zprávou na některý z našich e-mailů. Napište prosím, o kolik cm byste chtěli vlasy zkrátit, a navrhněte možné termíny, které by Vám vyhovovaly. Obratem dáme vědět, zdali máme o výkup Vašich vlasů zájem, a také navrhneme termíny.
Je třeba si uvědomit, že to, co Vám ustřihneme, není hotový produkt k dalšímu prodeji. Z copu je např. potřeba vyčesat krátké vlásky, což ale může být 5-20 cm a tím pádem několik (např. 10, 20) gramů.

 

 
×